Głowica termostatyczna Danfoss Bluetooth 4-28&degC mocowanie RA-N 22,9mm oraz M30x1,5

287,44 

SKU: ISM-01-16859 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Starannie dobrane zawory grzejnikowe oraz głowice to najlepszy sposób na pewną pracę instalacji grzewczej oraz optymalne wykorzystanie energii z kotła gazowego, stałopalnego, olejowego czy elektrycznego.

Głowica termostatyczna Danfoss Bluetooth 4-28&degC mocowanie RA-N 22,9mm oraz M30x1,5

Prezentowana najnowsza elektroniczna głowica Danfoss do grzejników C.O. jest wyposażona w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu w prosty i wygodny sposób możesz ją zaprogramować smartfonem tak aby utrzymywała we wskazanych dniach i godzinach temperaturę komfortową a w pozostałych porach temperaturę obniżoną, dzięki czemu dodatkowo zaoszczędzisz na ogrzewaniu.

Zobacz film:

To, co najważniejsze

  • niższe rachunki za centralne ogrzewanie – dzięki możliwości programowania na 7 dni w tygodniu temperatur w zakresie od 4 do 28 stopni Celsjusza w wyjątkowo prosty sposób za pomocą aplikacji na telefonie.
  • w każdej chwili możesz zmienić temperaturę. przekręcając pokrętło głowicy i nastawiają żadną wartość na wyświetlaczu LCD,
  • system sterowania adaptacyjnego zapewnia komfort cieplny gdy tego potrzebujesz. Dzięki funkcji uczenia się, nastawione temperatury osiągane są o właściwych porach i są bardziej stabilne.
  • prosty i szybki montaż, brak przewodów, zasilanie bateryjne gwarantujące 2 lata pracy.
  • program wakacyjny – automatycznie przywraca temperaturę komfortową po upływie nastawionej przerwy wakacyjnej.

Głowica elektroniczna Danfoss Bluetooth jest rozwiązaniem przeznaczonym do grzejników zarówno z zaworami firmy Danfoss (Ra-N) jak i zaworami innych producentów (M30x1,5).Szybki montaż, proste programowanie z telefonu (darmowa aplikacja dla telefonów Andoid I iOS) i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, że głowicę zamontujesz samodzielnie w bardzo krótkim czasie.

Sprawdzi się najlepiej w mieszkaniu lub małym domu gdzie chcemy kontrolować ustawieniu kilku głowic. Dla większych instalacji polecamy system Danfoss Link.

Wygląd i wymiary zaworów, do których pasuje prezentowana głowica:

  

Nasz zestaw zawiera:

  • elektroniczna głowicę Danfoss Bluetooth,
  • adapter do montażu na zaworach RA-N,
  • adapter do montażu na zaworach 30×1,5,
  • Gwarancja producenta: 2 lata