Grzejnik elektryczny T19 Wifi 380x760mm 1500W

270,01 

moc [W]: 1500, termostat: z Wifi, kolor: biały, wysokość [mm]: 380, szerokość [mm]: 760, grubość [mm]: 65,

SKU: ISM-01-19121 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Grzejnik elektryczny T19 Wifi 380x760mm 1500W przeznaczony jest do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych. Jak w przypadku wszystkich grzejników elektrycznych w naszej ofercie, posiada zdublowany system kontroli temperatury. Składa się on z termostatu do nastawy temperatury oraz czujnika termicznego zabezpieczającego dodatkowo grzejnik przed przegrzaniem z powodu awarii lub zasłonięcia otworów konwekcyjnych. Dzięki temu grzejnik może pracować bez dozoru, a temperatura jego obudowy zawsze pozostaje w bezpiecznym przedziale poniżej 80 st. Celsjusza

Grzejniki elektryczne T19 IP24 to nowa seria uniwersalnych grzejników elektronicznych z funkcją zdalnego sterowania przez internet.

Dostępna na telefony aplikacja umożliwia także programowania temperatur w cyklu tygodniowym
Grzejniki z tej serii dostępne są z grzałkami niskotemperaturowymi o mocy od 1000 do 2000W, dzięki czemu można dopasować odpowiedni grzejnik do wielkości pomieszczenia i jego zapotrzebowania na ciepło, a dzięki klasie szczelności IP24 można ich bezpiecznie używać w łazience i kuchni.
Dzięki mocy 1500W można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od 14 do 20m2. W naszych poradnikach znajdziesz także kalkulator doboru grzejników który pomoże ci dobrać właściwą moc grzejnika.


To co najważniejsze
  • Elektroniczny termostat 15 do 35 st. c. z programowaniem tygodniowym i funkcją zdalnego sterowania przez internet.
  • Obudowa w klasie szczelności IP24 pozwala na użycie grzejnika także w kuchni i łazience.
  • Wyłącznik bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem,
  • Zasilanie 230 V – przewód zasilający 1,5m z wtyczką w komplecie,
  • Czujnik otwarcia okna – wyłączy grzejnik na kilkanaście minut automatycznie przy nagłym spadku temperatury (wietrzenie pomieszczenia).
W zestawie z grzejnikiem dostarczany jest komplet uchwytów na ścianę oraz nóżki do podstawienia grzejnika.

Gwarancja Thermoval:

  • grzejnik: 2 lata,
  • element grzewczy 5 lat.