Grzejnik kanałowy Aquilo FMK 110x180x1400mm

Wysokość: 110, Szerokość: 180, Długość: 1400, Moc w W dla temp 75/65/20: 304, Moc w W dla temp 70/55/20: 220, Wentylatory: n.d., Moc wentylatorów: n.d.,

Opis

 

Grzejniki kanałowe Purmo Aquilo FMK to rozwiązanie w zakresie ogrzewania dla osób, które cenią sobie najwyższą estetykę.

Grzejniki ukryte w podłodze zapewniają pełne ogrzewanie w pomieszczeniach, gdzie np. z uwagi na duże powierzchnie przeszklenia nie ma miejsca na typowe grzejniki naścienne.

Czyszczenie grzejnika jest bardzo proste. Giętkie przewody przyłączeniowe umożliwiają łatwy demontaż wymiennika i odkurzenie dna wanny. Modele z wentylatorem również nie sprawiają kłopotu. Dzięki systemowi suchy rzep, który mocuje wentylator do dna wanny, montaż i demontaż jest ułatwiony.Ponadto wymienniki w modelach z wentylatorem są wyposażone w osłony lameli, które ułatwiają czyszczenie grzejnika.

W komplecie z grzejnikiem dostarczana jest:

  • wanna ze śrubami poziomującymi i kotwami,
  • giętkie przyłącza,
  • odpowietrznik,
  • korek spustowy,
  • deska usztywniająca kanał podczas montażu i transportu,
  • klucz imbusowy do regulacji wysokości.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie dodatkowe elementy: kratki, zawory termostatyczne, izolacje cieplne, listwy dekoracyjne typu L oraz listwy typu Z umożliwiające eliminacje błędów montażowych.

Wysoka jakość grzejników potwierdzona jest 10-letnią gwarancją, która obejmuje wszystkie elementy grzejnika.

Informacje techniczne dotyczące grzejników kanałowych Aquilo FMK.

Porady dotyczące montażu i podłączenia grzejników kanałowych.

Dodatkowe informacje techniczne na temat grzejników Purmo Aquilo.