Mata grzewcza Elektra WoodPack70 140W powierzchnia 2m2 regulator adaptacyjny

594,51 

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 2m2,

Opis

Maty grzewcze Woodtec  firmy Elektra to nasza odpowiedź na folie grzewcze reklamowane jako rzekomo tani i bezpieczny sposób na elektryczne ogrzewanie podłogowe. W odróżnieniu od folii grzewczych, maty Woodtec są produktem w pełni fabrycznym i przetestowanym na końcowym etapie produkcji napięciem 1000V. Dzięki temu maty te można zakładać, nie posiadając specjalistycznego wyposażenia i materiałów, a sam czas montażu jest trzykrotnie krótszy. Dodatkowo ich moc jest optymalnie dopasowana do paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Mata grzewcza Elektra WoodPack70 140W powierzchnia 2m2 regulator adaptacyjny

WoodPack70 to kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego pod panele (lub parkiet drewniany) składający się z mat grzewczych. Mata WoodTec70 sprawdzi się jako ogrzewanie zasadnicze w dobrze ocieplonych budynkach (w/g standardów WT2017) oraz do ogrzewania dodatkowego i zapewnienia komfortu ciepłej podłogi w budynkach o niższym standardzie izolacji termicznej.

W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu paneli (drewna).

To, co najważniejsze:
  • Bezpieczeństwo użytkowania – wszystkie krytyczne połączenia elektryczne zrobione są i zabezpieczone na etapie produkcji oraz poddane testowi przy napięciu 1000V,
  • Adaptacyjny regulator temperatury posiada funkcje uczenia się bezwładności cieplnej pomieszczenia. Dzięki temu korzystając z funkcji programatora tygodniowego, użytkownik ustawiając oczekiwane temperatury na wyznaczoną godzinę i dzień tygodnia, nie musi dodawać poprawek na czas nagrzewania. Po kilku dniach regulator automatycznie dobierze porę wcześniejszego załączenia, aby o wyznaczonej godzinie panowała docelowa temperatura. Jest to funkcja spotykana tylko w regulatorach wysokiej klasy.
  • Bardzo prosty montaż. Zobacz na filmie jak łatwo zamontować ogrzewanie podłogowe pod panelami:
Dodatkowe informacje dotyczące przygotowania podłoża, montażu i podłączenia maty znajdziesz w dokumentacji technicznej.
Zawartość pakietu

  • mata grzewcze Elektra z serii WoodTec70 o grubości 2,8 mm i szerokości 0,5 m – jednostronnie zasilana – zobacz jak łatwo podłączyć.
  • adaptacyjny regulator temperatury ELEKTRA OCD4 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rury peszlowe łączące maty z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator,

Gwarancja producenta (polski producent)

  • mata grzewcza (polski producent): 10 lat,
  • regulator temperatury: 2 lata.

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 2m2,