Mata grzewcza Elektra WoodPack70 770W powierzchnia 11m2 regulator adaptacyjny

1 156,99 

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 11m2,

Opis

Maty grzewcze Woodtec  firmy Elektra to nasza odpowiedź na folie grzewcze reklamowane jako rzekomo tani i bezpieczny sposób na elektryczne ogrzewanie podłogowe. W odróżnieniu od folii grzewczych, maty Woodtec są produktem w pełni fabrycznym i przetestowanym na końcowym etapie produkcji napięciem 1000V. Dzięki temu maty te można zakładać, nie posiadając specjalistycznego wyposażenia i materiałów, a sam czas montażu jest trzykrotnie krótszy. Dodatkowo ich moc jest optymalnie dopasowana do paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Mata grzewcza Elektra WoodPack70 770W powierzchnia 11m2 regulator adaptacyjny

WoodPack70 to zestaw kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego pod panele {lub parkiet drewniany} składający się z maty grzewczej Elektra i regulatora elektronicznego. Mata WoodTec70 przeznaczona jest do ogrzewania zasadniczego (dla budynków wybudowanych w/g standardów od roku 2017) oraz do ogrzewania dodatkowego i zapewnienia komfortu ciepłej podłogi w budynkach o niższym standardzie izolacji termicznej.

W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu paneli (drewna).

Zobacz na filmie jak łatwo zamontować ogrzewanie podłogowe pod panelami.

Dodatkowe informacje dotyczące przygotowania podłoża, montażu i podłączenia maty znajdziesz w dokumentacji technicznej.
Zawartość pakietu

  • mata grzewcze elektra z serii WoodTec70 o grubości 2,8mm i szerokości 0,5 m – jednostronnie zasilana – zobacz jak łatwo podłączyć.
  • elektroniczny regulator temperatury ELEKTRA ELR20 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rury peszlowe łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator,
Jeżeli ogrzewania powierzchnia w pomieszczeniu jest większa, wystarczy zamówić dodatkową matę Elektra WoodTec70 i podłączyć ją pod ten sam regulator. Regulator może samodzielnie zasilać kilka takich mat o łącznej powierzchni do 50m2 w jednym pomieszczeniu.


Gwarancja producenta (polski producent)

  • mata grzewcza (polski producent): 10 lat,
  • regulator temperatury: 2 lata.

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 11m2,