Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec70 420W powierzchnia 6m2

544,20 

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 6m2,

Opis

Maty grzewcze Woodtec  firmy Elektra to nasza odpowiedź na folie grzewcze reklamowane jako rzekomo tani i bezpieczny sposób na elektryczne ogrzewanie podłogowe. W odróżnieniu od folii grzewczych, maty Woodtec są produktem w pełni fabrycznym i przetestowanym na końcowym etapie produkcji napięciem 1000V. Dzięki temu maty te można zakładać, nie posiadając specjalistycznego wyposażenia i materiałów, a sam czas montażu jest trzykrotnie krótszy. Dodatkowo ich moc jest optymalnie dopasowana do paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec70 420W powierzchnia 6m2

Elektryczna mata grzewcza WoodTec marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod panelami lub deską warstwową. Szerokość rolki to 0,5 m.

Moc 70W/m2 pozwala na zastosowanie tych mat jako ogrzewania zasadniczego w budynkach z izolacją według normy WT2017. W budynkach starszych lub o słabszej izolacji maty pod panele mogą być stosowane jako ogrzewanie wspomagające lub stosowane do uzyskania efektu ciepłej podłogi.
W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu drewna.

Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

Gwarancja producenta: 10 lat

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 6m2,