Panel sterowania Danfoss Link WiFi V4 do puszki podtynkowej

SKU: ISM-01-11312 Kategorie: , Tag:

Opis

Panel dotykowy Danfoss Link (wersja z zasilaczem zintegrowanym do puszki podtynkowej) umożliwia precyzyjną regulację temperatury we wskazanych pomieszczeniach w instalacjach centralnego ogrzewania. Takie rozwiązanie pozwala na różnicowanie temperatury w każdym pomieszczeniu lub grupie pomieszczeń zwiększając komfort oraz przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji dzięki funkcji automatycznego lub zdalnego obniżenia temperatury w pomieszczeniach gdy nie są używane co może pozwolić na oszczędności nawet na poziomie 20-30%.

W przypadku instalacji grzejnikowej wykorzystywane są bezprzewodowe głowice Danfoss Link. Poniższy film ilustruje sposób podłączenia ich do panelu sterującego.

Sterowanie ogrzewaniem możliwe jest z poziomu panelu sterującego (ekran dotykowy), po przez aplikację na telefonie lub tablecie (iOS i Android) przez sieć WiFi i internet. Program na telefon i tablet ilustruje poniższy film.

To co najważniejsze

  • Niższe rachunki za ogrzewanie z zachowaniem komfortowych temperatur dzięki funkcji automatycznego obniżania temperatur i zdalnemu sterowaniu przez internet.
  • Komunikacja radiowa – nie trzeba montować instalacji kablowej w ścianach – łatwo zmodernizować istniejącą instalację CO.
  • Łatwość użytkowania – panel w polskiej wersji językowej, polska instrukcja uruchomienia i konfiguracji.
  • Przeznaczone do mieszkań i dużych domów. Centralka obsługuje do 50 urządzeń radiowych Danfoss Link (czujniki, przekaźniki) w tym do 20 głowic radiowych.

Dostawa obejmuje:

  • panel Danfoss Link z modułem WiFi w wersji PL,
  • zasilacz przewodowy do gniazdka z płytą montażową,
  • polską instrukcję uruchomienia i konfiguracji.

System możesz rozbudować o kolejne elementy służące do sterowania grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym. Elementy te znajdziesz w dziale Danfoss Link z WiFi.

Gwarancja 2 lata.

Dodatkowe informacje techniczne na temat systemu sterowania Danfoss Link