Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Gold 4,2-34,2W kondensacyjny

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 34kW, Zasilanie: GZ50,

SKU: ISM-01-20680 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Piece kondensacyjne firmy Termet to nowoczesne urządzenia gazowe pracujące w klasie energetycznej A. Termet S.A. jest firmą której doświadczenie w zakresie budowy gazowych urządzeń grzewczych sięga lat 60 ubiegłego wieku. Do 1996 firma Termet wchodziła w skład grupy Predom zajmującej się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Działając już samodzielnie jako spółka akcyjna, koncentruje się na produkcji atrakcyjnych cenowo pieców gazowych. Po zmianach przepisów w roku 2016 trzonem oferty stały się piece gazowe kondensacyjne zarówno dwufunkcyjne jak i z zasobnikiem.

Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Gold 4,2-34,2W kondensacyjny

Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Ecocondens Gold Plus 35 to propozycja dla osób które szukają pieca dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania do domu lub mieszkania o powierzchni nawet powyżej 200m lub mają większe oczekiwania co do komfortu ciepłej wody, dysponując niewielka ilością miejsca na montaż kotła.. Dzięki technice kondensacji zapewnia niższe rachunki za ogrzewanie niż tradycyjne piece gazowe.

Kocioł Termet Gold podgrzewa wodę w sposób przepływowy. Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Moc 34kW sprawie że wydajność podgrzewania ciepłej wody jest wyższa o 30% w stosunku do typowych konstrukcji pieców dwufukcyjnych z ogrzewaniem przepływowym.


Poziom mocy akustycznej to tylko 46dB. Dzięki temu piec ten jest prawie dwa razy cichszy od innych urządzeń w tej klasie sprzętu.

Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą.

Gwarancja Termet: 2 lata.

Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w ulotce pdf.