Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Silver 2,8-20,4kW kondensacyjny

3 317,88 

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50,

SKU: ISM-01-20670 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Piece kondensacyjne firmy Termet to nowoczesne urządzenia gazowe pracujące w klasie energetycznej A. Termet S.A. jest firmą której doświadczenie w zakresie budowy gazowych urządzeń grzewczych sięga lat 60 ubiegłego wieku. Do 1996 firma Termet wchodziła w skład grupy Predom zajmującej się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Działając już samodzielnie jako spółka akcyjna, koncentruje się na produkcji atrakcyjnych cenowo pieców gazowych. Po zmianach przepisów w roku 2016 trzonem oferty stały się piece gazowe kondensacyjne zarówno dwufunkcyjne jak i z zasobnikiem.

Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Silver 2,8-20,4kW kondensacyjny

Piec gazowy dwufunkcyjny Termet Ecocondens SIlver 20 to  propozycja dla osób które szukają pieca dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania do domu lub mieszkania o powierzchni do 150m2. Dzięki technice kondensacji zapewnia niższe rachunki za ogrzewanie niż tradycyjne piece gazowe, a bardzo niska cena sprawia że jego zakup jest opłacalny także w domach i mieszkaniach o metrażu poniżej 100m2.

Kocioł Termet Silver podgrzewa wodę w sposób przepływowy. Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej.

Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą. Dzięki mocy poniżej 21kW piec ten jest znakomitym wyborem dla osób które szukają pieca dwufukcyjnego do małego domu z możliwością wyprowadzenia spalin przez ścianę.

Gwarancja Termet: 2 lata.

Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w ulotce pdf.