Piec gazowy Junkers Bosch Condens dwufunkcyjny 3,4-25,2kW

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 24kW, Zasilanie: GZ50, Zakres: 22-30kW,

SKU: ISM-01-21394 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Kotły gazowe Bosch z serii Condens to propozycja tego koncernu dla klientów, którzy szukają sprawdzonych i pewnych rozwiązań do kotłowni, a jednocześnie oczekują dostępnej i sprawnej opieki serwisowej. Nowe urządzenia z tej serii to rozwojowe wersje uznanych i sprawdzonych kotłów Junkers Cerapur Compact. Zmiana nazwy z Junkers na Bosch związana jest z ujednoliceniem marki na terenie całej Europy, jednak pod nowym logo otrzymujemy, tą samą znaną od lat jakość marki Junkers, wzbogaconą o najnowsze technologie komunikacji bezprzewodowej i zdalnego sterowania. Kluczowy osprzęt jak sterowniki, systemy kominowe, grupy pompowe pozostaje na razie bez zmian i jest sygnowany logo Junkers. Dodatkowe informacje techniczne i cenniki Junkers Bosch.

Piec gazowy Bosch Condens GC2300W to nowa propozycja tego uznanego producenta, w zakresie ogrzewania mieszkań i  domów jednorodzinnych o powierzchni do 250m2

Szeroki zakres modulacji palnika, zaczynający się od 3kW sprawia, że znakomicie sprawdzi się jako źródło ogrzewania  także dla małych powierzchni. 
W zakresie ogrzewania ciepłej wody użytkowej zapewnia komfort dla jednego kranu w danej chwili zapewniając do 12,2 litrów wody na minutę podgrzanej o 30 stopni.
To co najważniejsze
  • wyjątkowy wygląd urządzenia – możliwość montażu w eksponowanych miejscach,
  • intuicyjny panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD,
  • bardzo małe wymiary obudowy – szczególnie ważne w przypadku mieszkania,
  • wbudowana automatyka pogodowa z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej – zapewnia najwyższą sprawność pracy w trybie kondensacyjnym. Wystarczy domówić czujnik zewnętrzny lub regulator pogodowy (programator tygodniowy + czujnik zewnętrzny),
  • elektroniczna pompa obiegowa –  niższe rachunki za prąd i cichsza praca układu CO,
  • naczynie wzbiorcze 6 l,
  • klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody A,
  • kocioł przyjazny środowisku poprzez niską emisję tlenków azotu,
Wymiary urządzenia (wysokość x szerokość x głębokość): 713x400x300mm
Masa: 36 kg
Wymagany zakup adaptera powietrzno-spalinowego.
Gwarancja producenta: 2 lata po uruchomieniu przez autoryzowanego serwisanta Junkers-Bosch