Piec gazowy Junkers Cerapur dwufunkcyjny 4,8-25kW

3 406,36 

SKU: ISM-01-21689 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Kotły gazowe Bosch z serii Condens to propozycja tego koncernu dla klientów, którzy szukają sprawdzonych i pewnych rozwiązań do kotłowni, a jednocześnie oczekują dostępnej i sprawnej opieki serwisowej. Nowe urządzenia z tej serii to rozwojowe wersje uznanych i sprawdzonych kotłów Junkers Cerapur Compact. Zmiana nazwy z Junkers na Bosch związana jest z ujednoliceniem marki na terenie całej Europy, jednak pod nowym logo otrzymujemy, tą samą znaną od lat jakość marki Junkers, wzbogaconą o najnowsze technologie komunikacji bezprzewodowej i zdalnego sterowania. Kluczowy osprzęt jak sterowniki, systemy kominowe, grupy pompowe pozostaje na razie bez zmian i jest sygnowany logo Junkers. Dodatkowe informacje techniczne i cenniki Junkers Bosch.

Piec gazowy dwufunkcyjny Junkers Cerapur GC2200W to propozycja w zakresie ogrzewania mieszkań i  domów jednorodzinnych o powierzchni do 250m2

Zakres modulacji palnika, zaczynający się od 4,8 kW sprawia, że kocioł może dopasować swoją moc do zapotrzebowania na ciepło w budynku – na podstawie dodatkowego czujnika pogodowego.
W zakresie ogrzewania ciepłej wody użytkowej oferuje komfort dla jednego kranu w danej chwili, zapewniając do 11,26 litrów wody na minutę podgrzanej o 30 stopni.
To co najważniejsze
  • wyjątkowy wygląd urządzenia – możliwość montażu w eksponowanych miejscach,
  • intuicyjny panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD,
  • bardzo małe wymiary obudowy – szczególnie ważne w przypadku mieszkania,
  • wbudowana automatyka pogodowa z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej – zapewnia najwyższą sprawność pracy w trybie kondensacyjnym. Wystarczy domówić czujnik zewnętrzny lub regulator pogodowy (programator tygodniowy + czujnik zewnętrzny),
  • elektroniczna pompa obiegowa –  niższe rachunki za prąd i cichsza praca układu CO,
  • naczynie wzbiorcze 6 l,
  • klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody  oraz C.O: A.
  • kocioł przyjazny środowisku poprzez niską emisję tlenków azotu,
  • automatyka sterująca zgodna z Bosch EMS2 – duży wybór regulatorów pogodowych i sterowników.
Wymiary urządzenia (wysokość x szerokość x głębokość): 713x400x300mm
Masa: 35 kg
Wymagany zakup adaptera powietrzno-spalinowego.
Gwarancja producenta: 2 lata po uruchomieniu przez autoryzowanego serwisanta Junkers-Bosch.