Pakiet Termet piec gazowy Silver 2,8-24,6kW z zasobnikiem 120L

Mocowanie: wiszący, Funkcje: z zasobnikiem, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: 120L,

SKU: ISM-01-Z0364 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Piece kondensacyjne firmy Termet to nowoczesne urządzenia gazowe pracujące w klasie energetycznej A. Termet S.A. jest firmą której doświadczenie w zakresie budowy gazowych urządzeń grzewczych sięga lat 60 ubiegłego wieku. Do 1996 firma Termet wchodziła w skład grupy Predom zajmującej się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Działając już samodzielnie jako spółka akcyjna, koncentruje się na produkcji atrakcyjnych cenowo pieców gazowych. Po zmianach przepisów w roku 2016 trzonem oferty stały się piece gazowe kondensacyjne zarówno dwufunkcyjne jak i z zasobnikiem.

Pakiet Termet piec gazowy Silver 2,8-24,6kW z zasobnikiem 120L

Pakiet Piec gazowy Termet Ecocondens SIlver z zasobnikiem Galmet 120 l to  propozycja dla osób które szukają ekonomicznego pieca gazowego z zasobnikiem do domu o powierzchni do 300m2. Dzięki technice kondensacji zapewnia niższe rachunki za ogrzewanie niż tradycyjne piece gazowe,.

Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Zasobnik o pojemności 120L zapewnia komfort ciepłej wody użytkowej dla rodziny 2-4 osobowej.


Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą. 

Oferowany zestaw zawiera:
  • Termet Ecocondens SIlver 25:
    • naczynie wzbiorcze 6L,
    • zawór trójdrogowy z napędem
    • pompa obiegowa układu C.O.
  • Zasobnik Galment SGW(S) 120L z wężownicą i anoda magnezową,
  • Czujnik TNC do zasobnika,
Za utrzymanie temperatury w zasobniku odpowiada twarda pianka poliuretanowa pokryta skajem. Ochronę antykorozyjną zbiornika zapewnia emalia ceramiczna oraz anoda magnezowa (w zestawie). Klasa energetyczna zasobnika C.
Wymiary zasobnika: 518x1150mm
Gwarancja Termet: 2 lata.

Gwarancja Galmet: 5 lat

Dodatkowe informacje techniczne dotyczące pieca gazowego znajdują się w ulotce pdf.