Piec gazowy Termet Silver 4,2-35,6kW kondensacyjny

Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 36kW, Zasilanie: GZ50,

SKU: ISM-01-20674 Kategorie: , Tagi: , ,

Opis

Piece kondensacyjne firmy Termet to nowoczesne urządzenia gazowe pracujące w klasie energetycznej A. Termet S.A. jest firmą której doświadczenie w zakresie budowy gazowych urządzeń grzewczych sięga lat 60 ubiegłego wieku. Do 1996 firma Termet wchodziła w skład grupy Predom zajmującej się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Działając już samodzielnie jako spółka akcyjna, koncentruje się na produkcji atrakcyjnych cenowo pieców gazowych. Po zmianach przepisów w roku 2016 trzonem oferty stały się piece gazowe kondensacyjne zarówno dwufunkcyjne jak i z zasobnikiem.

Piec gazowy Termet Silver 4,2-35,6kW kondensacyjny

Piec gazowy jednofunkcyjny Termet Ecocondens SIlver 35 to propozycja dla osób które szukają urządzenia do dużego mieszkania lub domu o powierzchni nawet 400m2. Piec ten znakomicie nadaje się do zasilania instalacji grzejnikowej, podłogowej lub mieszanej. Klasa energetyczna A jest gwarancją wysokiej sprawności i niskich rachunków za gaz.

Piec wyposażony jest w zawór trójdrogowy do podłączenia opcjonalnego zasobnika ciepłej wody użytkowej.

Elektroniczna konsola sterująca pozwala na kontrolę stanu jego pracy oraz nastawę temperatur obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. 

Niska temperatura spalin pozwala na wykorzystanie w systemie kominowym tańszych rur polipropylenowych co sprawia że jego zakup jeszcze bardziej atrakcyjny w stosunku do tradycyjnych pieców gazowych z komorą zamkniętą.

Gwarancja Termet: 2 lata.

Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w ulotce pdf.